آراد برندینگ
خانه / دستگاه بدنسازی / نمایندگی فروش دستگاه های بدنسازی ارزان

نمایندگی فروش دستگاه های بدنسازی ارزان

فروش دستگاه های بدنسازی در بسیاری از نمایندگی ها و مراکز فروش صورت می گیرد. استفاده از دستگاه های بدن سازی در سالن های تناسب اندام کارایی زیادی دارد. فروش این دستگاه ها در کشورمان به دلیل اهمیت ورزش، افزایش یافته است. نمایندگی فروش دستگاه های بدنسازی ارزان

شناخت وسایل بدنسازی

شناخت وسایل بدنسازیبرای شناخت وسایل بدنسازی می توانید به سراغ باشگاه ها و کلاس های ورزشی بروید، در این مکان ها مربیان بدنسازی تمام اطلاعات راجب استفاده از این وسایل را به شما می دهند با اندکی تمرین می توانید تمام وسایل را بشناسید. 

کسانی که علاقه زیادی ‌به ورزش بدنسازی دارند باید با تمام وسایل بدنسازی آشنا باشند تا بتوانند به راحتی بدون سوال کردن زیاد، با وسایل ورزش کنند. هر فرد در مدت زمان مشخصی می تواند با وسایل و محیط سالن های بدنسازی آشنا شود و ممکن است مقداری طولانی باشد. اصطلاحات و تجهیزات ورزشی زیادی وجود دارد که فرد بدنساز باید آنها را برای انجام تمرینات ورزشی و آموزش آن به افراد دیگر بداند. 

 

قیمت روز انواع دستگاه بدنسازی در بازار ۹۸

قیمت روز انواع دستگاه بدنسازی در بازار 98قیمت انواع دستگاه بدنسازی و‌قیمت تردمیل ثابت نیست و در طول سال دچار تغییراتی خواهدشد،  قیمت وسایل بدنسازی دچار نوساناتی می باشد، آنچه قیمت این دستگاه ها را مشخص می کند قیمت مواد اولیه سازنده آنها و برند این دستگاه ها می باشد. 


وزنه هایی که در باشگاه به کابل یا قرقره ای متصل نباشد، وزنه آزاد محسوب می شوند. با انجام تمرینات مختلف با وزنه های آزاد می توانید میزان تعادل در عضله های پا و دست خود را افزایش دهید، استفاده از این وزنه ها موجب ثبات در عضلات فرد بدنساز می شود.

ارزانترین قیمت خرید تجهیزات باشگاهی در ایران

ارزانترین قیمت خرید تجهیزات باشگاهی در ایرانارزان ترین دستگاه بدنسازی ورزشی و سایر ابزار های ورزشی را می توانید به طور مستقیم از کارخانه های تولید کننده خریداری کنید. ماشین اسمیت یکی دیگر از ابزار ها و دستگاه های پیشرفته بدنسازی می باشد، در تعدادی از باشگاه ها با استفاده از ماشین اسمیت تمرین های بدنسازی را انجام می دهند، ورزشکاران حرکاتی مانند پرس سینه یا لیفت سنگین را با این دستگاه انجام می دهند. دلیل نام گذاری این دستگاه بدنسازی به خاطر مخترع آن می باشد که هم نام اوست. در این ابزار یک هالتر در مسیری ثابت و عمودی را می توان حرکت داد و با آن قدرت عضلات را افزایش داد. 

 

مارک معروف لوازم ورزشی در کشور

مارک معروف لوازم ورزشی در کشورهر کدام از دستگاه های پرورش اندام  مارک متفاوتی دارند، برند وسایل ورزشی تعیین کننده قیمت دستگاه ها و ابزارهای ورزشی است. 


از وزنه بشقابی در سالن های ورزشی استفاده می شود، ورزنه های بشقابی کارایی که دارند این است که به دو طرف میله ی بلند هالتر متصل می شوند، همچنین می توان آن ها را به بعضی از دمبل های دیگر هم اضافه کرد. در باشگاه های بدنسازی انواع وزنه های بشقابی در وزن های مختلف موجود است که وزن آنها از ۵ کیلوگرم تا ۲۵ کیلوگرم متغیر است.

دستگاه سیم‌کش از وسایلی می باشد که در سالن های تناسب اندام از آن استفاده می شود، این دستگاه شامل یک میله یا یک طناب صاف می باشد، که توسط یک کابل به چند وزنه ورزشی متصل شده است. ورزشکار با استفاده از این دستگاه می تواند حرکات مختلفی را اجرا کند و هر بار از وزنه هایی متنوع با وزن های مختلف استفاده کند. 

تولید کنندگان دستگاه های بدنسازی در مشهد

تولید کنندگان دستگاه های بدنسازی در مشهدتولید لوازم ورزشی و دوچرخه ثابت برای انجام تمرینات قدرتی و استقامتی، در بعضی از کارخانه های مشهد انجام می شود، در این کارخانه ها تلاش می شود از بهترین قطعات باکیفیت و مرغوب برای ساخت لوازم بدنسازی استفاده شود. 

یکی دیگر از تجهیزات سالن بدنسازها، هالتر می باشد، این وسیله در واقع یک  میله‌ای بلند و دراز است که وزن آن از ۱۵ تا ۲۰ کیلوگرم می باشد، افراد بدنساز از هالتر ها استفاده زیادی در باشگاه می کنند. کارایی میله های هالتر این گونه است که هر وزنه ای که خواستید بر روی میله نصب کرده و با آن حرکات ورزشی انجام دهید، از انواع هالترها می توان هم در خانه و هم در کلاس های تناسب اندام استفاده کرد. برای زیاد کردن  مقاومت تمرین های ورزشی، به دو سمت میله های بلندهالتر، وزنه‌ هایی به شکل بشقابی نصب می‌کنند. ورزشکاران باید  در استفاده از هالترها نکاتی را رعایت کنند و از اضافه کردن وزنه ها به مقدار بیش از حد جلوگیری کنند، میله هایی با وزن زیاد را بلند نکنند، چون باعث صدمه و آسیب در فرد تمرین کننده می شود. با استفاده از هالترها می توان قدرت عضلات را افزایش داد و میزان تسلط بر انجام حرکات ورزشی هم زیاد می شود.

خرید مستقیم دستگاه های پرورش اندام از نمایندگی ها

خرید مستقیم دستگاه های پرورش اندام از نمایندگی هابرای خرید مستقیم دستگاه بدنسازی باشگاهی ‌ و پرورش اندام به سراغ نمایندگی ها و مراکز معتبر فروش لوازم بدنسازی بروید. 


اکثر دمبل‌های ساخته شده در باشگاه ها دارای وزن ثابتی می باشند. اگر می خواهید میزان مقاومت در برابر تمرین ها را زیاد تر کنید باید دمبل هایی با وزن های متفاوت استفاده کنید، تعدادی از دمبل ها قابلیت این را دارند که وزن آنها را به طور دستی تنظیم کنیم و به مقدار وزن آنها، کم یا زیاد کنیم. این ابزار های ورزشی عالی و مناسب برای هر تمرین ورزشی کاربرد دارند، برای نگهداری این ابزارهای ورزشی از طبقه های رک که بسیار محکم و مقاوم هستند استفاده می شود. در باشگاه ها طبقه های رک باید دارای ایمنی بالایی باشند، زیرا در صورت افتادن این طبقه ها آسیب هایی بر شما وارد می کنند.

لیست قیمت دستگاه بدنسازی سری ۶۰۰

لیست قیمت دستگاه بدنسازی سری 600برای خرید لوازم بدنسازی می توانید به سراغ اینترنت بروید، لیست قیمت دستگاه بدنسازی سری ۶۰۰ و … در تمامی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی موجود است. 


تجهیزات و وسایل باشگاهی و بدنسازی شامل: دمبل، هالتر، وزنه بشقابی، سیم کش، وزنه های آزاد، ماشین اسمیت، تردمیل، اسکات و … می باشد. 

دمبل از وسایل بدنسازی محسوب می شود که در تمامی باشگاه ها استفاده زیادی از این ابزار می شود، دمبل ها در دسته ی وزنه آزاد طبقه بندی می شوند، با استفاده از دمبل ها می توان تمام عضلات بدن را تقویت کرد، با زدن دمبل حجم عضلات و کارایی آنها افزایش می یابد. از این وسایل برای سالن های بدنسازی و کلاس های ورزشی تناسب اندام استفاده می شود. دمبل ها را می توانید خیلی راحت برای باشگاه یا خانه خود خریداری کنید، زیرا این ابزارهای ورزشی نسبت به دیگر وسایل بدنسازی قیمت پایین تر و ارزان تری دارند.


جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فرزانه بداقی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09121993529
mobile icon شماره موبایل: 09120179814
telegram icon تلگرام: Aradbodybuilding@
instagram icon اینستاگرام: Aradbodybuilding
email icon پست الکترونیکی: aradbodybuilding@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دوچرخه ثابت اسپینینگ باشگاهی در آراد بادی بیلدینگ

دوچرخه ثابت باشگاهی Fixed club bike دوچرخه ثابت اسپینینگ باشگاهی ،دوچرخه ای حرفه ای برای …

پاسخی بگذارید